Футболни Прогнози

Прогнози за Днес

28.2.2021

bwin Бонус до 222 лева

Англия – Висша Лига

14:00 Кр. Палас – Фулъм – X2
14:00 Лестър – Арсенал – 1X
16:00 Тотнъм – Бърнли – 1
18:30 Челси – Ман. Юнайтед – 1X
21:15 Шефилд Юн. – Ливърпул – 2

Германия – Бундеслига

14:30 Унион – Хофенхайм – 1X
16:30 Майнц – Аугсбург – X2
19:00 Леверкузен – Фрайбург – 1

Испания – ЛаЛига

15:00 Селта – Валядолид – 1
17:15 Кадис – Бетис – X2
19:30 Гранада – Елче – 1X
22:00 Виляреал – А. Мадрид – 1X

Италия – Серия А

13:30 Сампдория – Аталанта – 2
16:00 Интер – Дженоа – 1
16:00 Кротоне – Каляри – X2
16:00 Удинезе – Фиорентина – 1X
19:00 Наполи – Беневенто – 1
21:45 Рома – Милан – 1X

Франция – Лига 1

14:00 Монако – Брест – 1
16:00 Анже – Ланс – X2
16:00 Лориен – Сент Етиен – 1X
16:00 Ним – Нант – 2
16:00 Реймс – Монпелие – X2
18:00 Лил – Страсбург – 1
22:00 Марсилия – Лион – 1X

Англия – Чемпиъншип

14:00 Уикъмб – Норич – 2

Белгия – Първа Дивизия А

14:30 Ст. Лиеж – Андерлехт – 1
17:00 Беершот – Мускрон – 1X
19:15 Гент – Клуб Брюж – X2
21:45 Ст. Трюиден – Ойпен – X2

България – Efbet Лига

12:00 Ботев Враца – Ц. Село – 1X
14:30 Ботев Пд – Монтана – 1
17:00 ЦСКА 1948 – Левски – 1X

Гърция – Супер Лига

15:00 Арис – Атромитос – 1
17:15 Ламия – Пас Янина – X2
17:15 Лариса – Панайтоликос – 1X
19:30 Панатинайкос – АЕК – 1X

Дания – Суперлига

15:00 Нордселанд – Олборг – 1
15:00 Одензе – Рандерс – 1X
17:00 Копенхаген – Орхус – 1
19:00 Мидтиланд – Брьондби – 1X

Нидерландия – Ередивизи

13:15 Спарта – Вилем – 1X
15:30 Грьонинген – Фортуна – 1
15:30 ПСВ – Аякс – X2
17:45 АЗ Алкмаар – Фейенорд – 1X

Полша – Екстракласа

13:30 Плоцк – Висла – X2
16:00 Краковия – Заглембие – X2
18:30 Шльонск – Погон – X2

Португалия – Примейра Лига

17:00 Портимонензе – Маритимо – 1X
19:30 Тондела – Жил Висенте – X2
22:00 Насионал – Брага – 2

Румъния – Лига I

18:00 Херманщат – Сепси – X2
20:30 Ботошани – ФКСБ – 2

Русия – Премиер Лига

13:00 Спартак – Рубин – 1X
15:30 Ахмат – Динамо – 1X
18:00 Краснодар – Урал – 1

Турция – Супер Лига

15:00 Гьозтепе – Касъмпаша – 1X
18:00 Трабзонспор – Фенербахче – 1X

Чехия – Първа Лига

15:00 Мл. Болеслав – Карвина – 1X
15:00 Оломоуц – Злин – 1
17:00 Словачко – Славия – X2

Швейцария – Суперлига

17:00 Лозана – Лугано – 1
17:00 Люцерн – Йънг Бойс – X2
17:00 Сион – Вадуц – 1X

 

Виж още: ТВ Програма

Виж още: Точни Резултати

Сподели с приятел във